Kurumsal

Hakkımızda

2016 yılı sonunda kurulan MVA Mühendislik firması; 2008 yılından beri sektörde elektrik taahhüt, bakım-onarım, pano, otomasyon gibi faaliyet alanları ile hizmet veren uzman kadrosu, özverili çalışma disiplini ile güçlenerek büyüyen AKIM Elektrik firması ile aynı çatı altında birleşerek tüm hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Tek çatı altında birleşen MVA Mühendislik ve Akım Elektrik verdiği hizmetler ile her zaman müşterilerine en doğru çözümleri üreterek kalite odaklı yaklaşımı ile müşterilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamıştır.

Sanayi sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün profesyonel ve uzman kadrosu ile en doğru ve en hızlı çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yurt içi ve Yurt dışı elektrik mühendislik hizmetleri alanında beklenti, ihtiyaçlara akılcı, emniyetli, ekonomik, estetik olgularının optimum yaklaşımıyla çevreye uyumlu yaratıcı çözümlerle ve yasal düzenlemelere-şartnamelere uygun olarak kaliteli hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

Kuruluşundan itibaren Bursa ve çevre illerinde , Mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirilmesini sahip olduğu deneyimli kadrosu ile çağdaş teknolojiden yaralanarak dünya standartlarına uygun, tasarımlarda yaratıcı, mühendislikte saygın,güvenilir, kaliteli hizmet sunmaktır.

 

Değerlerimiz

Üretene, çalışana ve çevreye karşı saygılı, değişim ve gelişime açık, ekip çalışmasını destekleyen, verimlilik ve kaynakların etkin kullanımını kendine ilke edinmiş, kalite ve güvenirliğe önem veren, milli menfaatleri benimseyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini önemseyen, kurum misyonuna hizmet eden bir şirket olmaktır

 

Belgelerimiz

SMM (Serbest Müşavir Mühendis) Belgesi
Büro Tescil Belgesi
Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Yetki Belgesi
Topraklama Yetkilendirme Belgesi
Elektrik İç Tesisleri Denetimi ve Raporlanması Yetki Belgesi

 MVA MÜHENDİSLİK

Yaptığımız hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurun.

Aladdinbey Mah. Ayaz Plaza 635. Sk. No:4/A Nilüfer/Bursa